На 27. по реду Меморијалном турниру „Рајко Кушић“, који је одржан на Палама, џудисти соколачког Џудо клуба „Олимпик“ освојили су 11 медаља. Резултат је још значајнији ако се у обзир узме чињеница да је на овој смотри учествовало око 250 такмичара у категоријама пионира и кадета, из 31 клуба из Републике Српске, Федерације БиХ и Црне Горе.
Тренер Милорад Ђуровић прецизирао је да су полазници клуба освојили три златне, четири сребрне и четири бронзане медаље.
- Златним медаљама су се окитили Давид Лиздек, Марко Симић и Василије Марјановић, сребрним, Јана Башевић, Лазар и Бане Војиновић и Сергеј Подинић, док су бронзе освојили Павле Вукојичић, Никола Симић, Ђорђе Мухаремовић и Михајло Марјановић, казао је Ђуровић.
Технички организатор турнира је Џудо клуб „Рајко Кушћ“ са Пала, уз подршку града Источно Сарајево и општине Пале.




































