ФК Гласинац – ФК Будућност 8:1 (3:0)

Гласинац разбио госте из Пилице на Бари уз четири гола Неђа Шуке.

Два гола Шуке у првом полувремену за само два минута (’10, ’11), те један погодак Младена Витомира (’39) ријешили су питање побједника.

У наставку још шест голова, пет у мрежи гостујуће екипе. Шука комплетира хет-трик након два минута наставка игре. Синиша Шкобо увећава резултат на 5:0 у 52. минуту, а онда слиједи нокаут у само пет минута. Играо се 64. минут када Шука постиже и четврти погодак на мечу, да би омладинци Стефан Радоња (’66) и Лука Новосел (’69) дефнитивно потопили госте. За утјеху, Будућност је постигла погодак у 80. минуту, стријелац је био Владо Ивановић.

Гласинац: Крунић, Вуковић, Пајевић, Деурић, Витомир, Шкобо, Шука, Лиздек, Вујичић, Лончаревић, Пејановић (играли су још Марић, Каповић, С. Новосел, Л. Новосел и Радоња)

Будућност: Радић, Савић, Марковић, Лукић, Ристић, Лазаревић, Радић, Јосиповић, Ивановић, Миловановић, Крезовић