У Републици Српској рођене 22 бебе

99

У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 22 бебе, по 11 дјевојчица и дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци – девет, затим у Добоју, Приједору, Градишци по три, Бијељина двије, Требињу, Зворнику по једна.

У Бањалуци су рођене три дјевојчице и шест дјечака, у Добоју три дјечака, Приједору и Градишци по три дјевојчице, Бијељини по једна дјевојчица и дјечак, Требињу један дјечак.

У Фочи, Источном Сарајеву, Невесињу у протекла 24 часа није било порода.