Атлетска репрезентација Босне и Херцеговине отпутовала је у Марибор, гдје ће 24. и 25. јуна наступити на Европском тимском првенству (European Team Championships – ETCH). Међу 46 одабраних БиХ репрезентативаца, учешће и улогу капитена женске атлетске репрезентације Босне и Херцеговине узеће Сара Лучић, чланица Атлетског клуба Гласинац, која ће свој наступ имати 25. јуна.

Поред Саре, као члан Управног одбора Атлетског савеза БиХ, пут Марибора је кренуо и предсједник АК „Гласинац“, Жарко Арбиња, чиме се додатно потврђује подршка и посвећеност клуба развоју атлетике на државном и међународном нивоу.
Европско тимско првенство представља важну прилику за афирмацију младих спортиста, као и за јачање тимског духа и спортског заједништва.
- Желимо Сари и цијелом БиХ тиму много успјеха, личних и екипних рекорда, те достојанствено представљање Босне и Херцеговине – наведено је на Фејсбук стрaници Атлетског клуба „Гласинац“.





































