Боксери „Гласинца“ настављају борбу у Лиги Републике Српске

229

Боксери соколачког „Гласинца“ наставили су да наступају у Лиги Републике Српске, гдје су се јуче у оквиру 6. кола у Дервенти такмичила три представника овог клуба.

Према ријечима тренера Предрага Бартуле Тодор Цвијетић, Лука и Александар Вељовић нису имали противнике, што их је оставило без прилике да се боре у рингу.

  • Вук Ћајић је остварио побједу, Јовица Тошић је завршио меч неријешеним резултатом, док је Никола Тошић претрпио пораз од такмичара из Лукавице. Нисмо задовољни резултатитама, али ипак нисмо ни незадовољни, важно је да смо наставили да се такмичимо, имамо подршку начелника општине и она нам много значи, рекао је Бартула.

Наредне суботе боксере „Гласинца“ очекује важно такмичење у Сарајеву – Премијер лига Босне и Херцеговине. Екипа ће наступити у најјачем саставу, са великим очекивањима и надом у остварење добрих резултата.