Боксерима „Гласинца“ Александру Вељовићу и Вуку Ћајићу побједе у Бањалуци

315

Минулог викенда у Бањалуци је одиграно завршно коло Премијер лиге БиХ, на коме су боксери соколачког „Гласинца“ Александар Вељовић и Вук Ћајић остварили двије побједе.

Према ријечима тренера Предрага Бартуле, учествовала су 24 клуба из БиХ.

  • Захваљујући одличним резултатима из претходних кола, наша три такмичара су имала привилегију да се појаве на завршници турнира. Вук Ћајић је побиједио противника, као и Александар Вељовић који је још једном показао да је најбољи у својој категорији – 54 килограма. Јовица Тошић је поражен, али и побједе и порази су саставни дио спорта и ми имамо младе боксере који се налазе у самом врху боксерске сцене БиХ – подсјетио је Бартула.

Он је најавио да се за предстојећи викенд одржава и завршно коло Лиге РС у боксу, на коме ће поред ова три поменута боксера, још наступати Никола Тошић, Тодор Цвијетић и уколико се појави одговарајући противник Лука Вељовић.

Бартула је захвалио Општини Соколац на максималној подршци, без које не би било могуће организовати одласке на турнире.