Браћа Вељовић наступају на 5. колу Лиге Републике Српске у Бањалуци

69

Боксери соколачког Боксерског клуба „Гласинац“ Лука и Александар Вељовић наступиће предстојећег викенда на 5. колу Лиге Републике Српске, које ће бити одржано у суботу, 6. јуна, у Спортској дворани „Обилићево“ у Бањалуци.

Технички организатор овог кола Лиге Републике Српске је Боксерски клуб „Спарта“ из Бањалуке, а почетак мечева заказан је за 15 часова.

Из соколачког „Гласинца“ најављују да се очекује добар наступ ових боксера, који ће имати прилику да покажу своју форму и наставе са стицањем искуства у јакој конкуренцији.