У Модричи је јуче одржано Дјечије карате првенство Републике Српске, гдје су учешће узели и чланови Карате клуба „Гласинац“ те остварили запажене резултате.

Из овог клуба је истакнуто да је Ђорђе Копривица освојио злато у категорији дјечаци 10 година +45 кг, као и Душан Остојић злато у категорији дјечаци 12 година -42 кг. Лазару Мирковићу је припало сребро у узрасту дјечаци 12 година +52 кг, док је Марија Ећимовић освајач бронзане медаље у дисциплини дјевојчице 12 година -50 кг.

Карате клуб „Гласинац“ је поносан на младе такмичаре, који из такмичења у такмичење показују огроман потенцијал и постижу изванредан успјех.




































