Црвени крст донирао 40 прехрамбених пакета члановима Удружења „Мајка и дијете“

309

Црвени крст Републике Српске у сарадњи са Градском организацијом Црвеног крста Источно Сарајево, јуче је посредством општинске организације Црвеног крста „Соколац“ подијелио 40 прехрамбених пакета породицама које су чланови Удружења „Мајка и дијете“.

Секретар Црвеног крста „Соколац“ Драженко Вукојичић је додао да је осим прехрамбених пакета подјељено и 40 пари ципела, дјечија одјећа, да су дониране постељине за Установу за предшколско васпитање и образовање, те скромни поклони за Дом здравља „Др Љубомир Ћеранић“, Специјалну болницу за психијатрију и једну приватну ординацију у Сокоцу.

Он је захвалио волонтерима, који увијек помажу у свим акцијама које организује Општинска организација Црвеног крста „Соколац“.

Предсједник Удружења „Мајка и дијете“ Александра Елез је захвалила Црвеном крсту на овој донацији, а посебну захвалност упутила секретару соколачког Црвеног крста Драженку Вукојичићу који увијек излази у сусрет и подржава породице са троје и више дјеце.