Општина Источно Ново Сарајево организује Дан отворених врата како би грађанима омогућила директан разговор са представницима Општинске управе и јавних предузећа.
За разговор са грађанима биће доступни начелник општине Јован Катић, предсједник Скупштине општине Ведран Јованчић и начелници општинских одјељења, најавили су из Општинске управе.
Са грађанима ће разговарати и директори комуналног предузећа „Водовод и канализација“ Љубиша Лаловић, „Топлане – ИНС“ Дејан Берјан, Комуналног предузећа „Рад“ Бојан Јолић и Комуналног предузећа за погребну дјелатност „Свети Марко“ Ђорђе Самарџић.
Сви разговори представника општине и директора предузећа са грађанима биће одржани у просторијама Општинске управе од 11.00 до 13.00 часова.

































