Делегација Народне скупштине Републике Српске коју чине народни посланици Драган Кнежевић, Слађана Николић и Костадин Васић присуствоваће сутра у Братунцу обиљежавању 30 година од страдања Срба у средњем Подрињу и Бирчу, најављено је из парламента Српске.
Одлуку о томе донио је предсједник Народне скупштине Републике Српске Недељко Чубриловић.
Према програму Одбора за његовање традиције ослободилачких ратова Владе Републике Српске, у 10.30 часова на Градском гробљу биће служен парастос и положени вијенци и цвијећа на спомен-крст.
На тргу у Братунцу је у 12.00 часова превиђено обраћање званичника и умјетнички програм.
У Братунцу ће сутра бити обиљежено 30 година од српског страдања у средњем Подрињу и Бирчу, а парастос за 3.267 убијених Срба служиће Његова светост патријарх српски Порфирије
































