На такмичењу одржаном 16. маја у Источном Сарајеву у организацији Карате клуба „Славија“, каратисти соколачког Карате клуба „Омладинац“ остварили су запажене резултате освојивши укупно десет медаља – три златне, двије сребрне и пет бронзаних.
На турниру је учествовало око 500 такмичара из четири државе.
У категорији кате медаље су освојили:
- Данило Зечевић – прво мјесто (дјечаци 11 година)
- Лука Ђерић – треће мјесто (дјечаци 8 година)

У категорији борбе успјешни су били:
- Вујадин Грујић – прво мјесто (дјечаци 7 година, -34 кг)
- Мирјана Грујић – прво мјесто (дјевојчице 11 година, -44 кг)
- Лука Ђерић – друго мјесто (дјечаци 8 година, -34 кг)
- Маријана Савчић – друго мјесто (јуниорке, +66 кг)
- Матија Симовић – треће мјесто (дјечаци 8 година, -34 кг)
- Андреј Јоловић – треће мјесто (дјечаци 13 година, -55 кг)
- Ведран Вукојичић – треће мјесто (У14 мушкарци, -55 кг)
- Лука Косорић – треће мјесто (дјечаци 13 година, -55 кг)

Из клуба су истакли да су поносни на своју екипу, нагласивши да су сви такмичари показали велики труд, дисциплину и борбеност.
Тренери „Омладинца“ Михајло Вишњић и Огњен Вукојичић су захвалили родитељима који свако такмичење помажу при превозу дјеце.




































