Јуче је одржан Меморијал ,,Милош Мрдић“ у Требињу, на коме су полетарци Џудо клуба „Олимпик“ из Сокоца проглашени за најуспјешнију екипу на турниру који је окупио око 500 такмичара из пет земаља.

Тренер клуба Милорад Ђуровић нагласио је да је ово одличан почетак сезоне и велика сатисфакција за овај клуб.
– Прва мјеста су освојили Ћорће Мухаремовић и Наћа Којић, други су били Нађа Којић, Давид Лиздек, Алекса Тошић и Лазар Војиновић, док су трећа мјеста припала Давиду Батинићу, Јани Башевић и Сергеју Ћорди. Екипу је предводио тренер Лука Чолић – навео је Ђуровић.

Наредног викенда, соколачки џудисти учествоваће на Првенству Републике Српске у Добоју.




































