Такмичари Џудо клуба „Олимпик“ са Сокоца освојили су седам медаља на Међународном турниру „Струга Опен“ које је окупио око 700 такмичара из 16 земаља свијета.

Такмичари овога клуба се из Македоније враћају богатији за двије сребрне и пет бронзаних медаља и остварили одличне резултате.
Михајло Маријановић и Павле Башевић освојили су сребрне медаље, док су се бронзом окитили Давид Лиздек, Наћа Којић, Јана Башевић, Сергеј Ђорда и Ђорће Мухаремовић.



































