На иницијативу џудо клуба „Олимпик“ и некадашњег члана овог клуба Дејана Стојановића у општини Рогатица по први пут почиње са радом џудо клуб.
Први тренинг клуба ће бити одржан у фискултурној сали Основне школе „Свети Сава“ у Рогатици у четвртак 17. априла у 18 часова.
Упис чланова је на заказаном тренингу или на број телефона 066 187 083, контакт особа Дејан Стојановић.
У промоцији учествују џудисти из братског џудо клуба „Олимпик“ из Сокоца.
Уколико желите да развијете снагу, дисциплину и борбени дух, придружите се новооснованом џудо клубу „Рогатица“.


































