Фирма „Бојанхерц“ обавјештава становнике општине Соколац да од 5. маја почиње ванлинијски превоз Соколац-Касиндо.
Термини ће бити понедјељком, сриједом и петком са поласком у 6.30 са Аутобуске станице „Бојанхерц“ у Сокоцу, док је повратак предвиђен у 13.00 часова из Касиндола.
Све додатне информације путници могу добити на број телефона: 057/235-547.

































