Чланови Фудбалског клуба „Гласинац“ отпутовали су овог јутра на међународни турнир „Трофеј Будва 2026“, који почиње данас и траје до 24. маја на теренима на Јазу у Будви.
Фудбалери „Гласинца“ сада већ традиционално узимају учешће на овом турниру, а отпутовало је 35 дјечака и дјевојчица, уз пратњу тренера Миленка Ђерића, Младена Ћирјанића и Милоша Јанковића.
Подршку одласку на турнир пружило је предузеће Шуме Републике Српске, које је обезбиједило аутобуски превоз за младе спортисте.
Како су истакли тренери, фудбалере очекују квалитетне утакмице, дружење и ново спортско искуство, а сви се надају лијепом времену, добром проводу и што бољим резултатима на турниру.




































