Градоначелник Београда Александар Шапић ће у недјељу, 17. јула, посјетити Соколац, Војничко спомен-гробље „Мали Зејтинлик“ и манастир Светог великомученика Георгија – Соколица на Равној Романији, најављено је из соколачке Општинске управе.

Предвиђено је да се Шапић састане са начелником општине Соколац Милованом Бјелицом.