Градоначелник Источног Сарајева Љубиша Ћосић присуствовао је јуче у селу Баре освештању звона Храма Св. бесребреника Козме и Дамјана, гдје је имао прилику да разговара са становништвом тог краја.
Ћосић је честитао мјештанима овог села који су, како је казао, саборно и јединствено, у заиста веома кратком року, изградили храм и тиме показали љубав према свом селу, али и једни према другима.
„Настојимо да, кад год имамо прилику, будемо са нашим народом, а нарочиту пажњу и емпатију исказујемо према људима који живе у удаљеним селима и мјесним заједницама Источног Сарајева“, казао је Ћосић.
Према његовим ријечима, у наредном периоду ће, заједно са представницима градских општина, прије свега Пала и Сокоца, покушати да обезбиједи финансијска средства за почетак радова на асфалтирању саобраћајнице према овом селу, како би људима било омогућено да лакше и боље брину о својим домаћинствима.
„У сваком случају, наша подршка никада неће изостати – како институционална, тако и људска“, поручио је Ћосић.
































