Хуманитарна представа „Свастике“ 22. априла

276

Чланови Драмске секције Средњошколског центра „Василије Острошки“ 22. априла одиграће хуманитарну представу „Свастике“ за прикупљање новца за одлазак на екскурзију.

Представа ће се изводити у просторијама Високе школе за услужни бизнис Соколац, са почетком у 19.00 часова.

Улаз је три конвертибилне марке.