Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске данас је посредством Агенције за аграрна плаћања исплатило 2.377.108 КМ по основу премије за млијеко за септембар.

Из ресорног министарства је саопштено да ће јавност о наредној уплати бити благовремено обавијештена.