Удружење „Мехо Пузић“ из Оџака додијелило је Плакету „Мехо Пузић“ Ивану Боровчанину из Сокоца, ученику Средњошколског центра „Василије Острошки“.
Боровчанин је освојио четврто мјесто на књижевном такмичењу „СЕВДАЛИНКА“, у категорији Пјесама за пјевање, за пјесму „Глас севдалинке“.
У образложењу плакете наведено је да ова пјесма на посебан начин чува дух севдалинке, доприноси очувању културне и музичке баштине Босне и Херцеговине те његује сјећање на Меху Пузића и љубав према севдалинци која кроз вијекове грије босанско срце.



































