Карате клуб „Гласинац“ из Сокоца богатији за двије медаље

252
Карате клуб "Гласинац"
Чланови соколачког Карате клуба „Гласинац“ протеклог викенда су узели учешће на Сениорском првенству Републике Српске које је одржано у Бањалуци.
Карате Клуб „Гласинац“ на овом такмичењу представљале су двије такмичарке и обје су кући понијеле медаље.
Исидора Боровчанин је у категорији кате појединачно понијела титулу првака, док је Александра Јакшић освојила бронзану медаљу у борби појединачно – 61 килограм.