Чланови соколачког Карате клуба „Гласинац“ протеклог викенда су узели учешће на Сениорском првенству Републике Српске које је одржано у Бањалуци.
Карате Клуб „Гласинац“ на овом такмичењу представљале су двије такмичарке и обје су кући понијеле медаље.
Исидора Боровчанин је у категорији кате појединачно понијела титулу првака, док је Александра Јакшић освојила бронзану медаљу у борби појединачно – 61 килограм.





































