Фудбалер Тотенхема Хари Кејн изјавио је да је долазак Ерлинга Халанда у Манчестер сити и Дарвина Нуњеза у Ливерпул добра ствар за Премијер лигу, преноси Би-Би-Си.

„У Премијер лиги већ годинама играју врхунски фудбалери из цијелог свијета. Очекује се да врхунски нападачи желе да играју у Премијер лиги, а то показују и ова два потписа. То је добра ствар за лигу“, рекао је Кејн.

Халанд је јуче званично представљен као ново појачање Манчестер ситија. Он је у редове „грађана“ стигао из Борусије Дортмунд.

Нуњез је договорио трансфер са Ливерпулом, а послије лекарских прегледа биће представљен као ново појачање екипе са Енфилд роуда.