Са доласком лијепог времена, радници Комуналног предузећа „Соколац“ започели су уређење јавних површина садњом цвијећа.

Ове активности дио су редовног одржавања и бриге о изгледу нашег града, а циљ је да Соколац буде уредно и угодно мјесто за живот и боравак.


































