Гитариста Брајан Меј и Роджер Тејлор из бенда Квин потврдили су за ББЦ, да ће бенд објавити нову пјесму у којој ће наступити покојни, легендарни фронтмен бенда, Фреди Меркјури, под називом „Face to Alone“.
Тејлор је назвао снимак мали драгуљ од Фредија,  а извучен је са сесија за њихов 13. студијски албум, „Тhe Miracle , који је објављен 1989.
Меркјуриy је умро двије године касније. Пјесма би требала изаћи у септембру а Меј каже да је иза нумере велики рад цијеле екипе из студија.
  • Било је некако скривено пред нашим очима видику. Погледали смо то много пута и помислили: ‘О не, не можемо то стварно спасити, али ипак, поново смо ушли тамо и наш дивни инжењерски тим је рекао можемо спасити ствар. То је као да спајате комадиће заједно… Али је прелијепо. Дирљиво је – рекао је Меј.