Нове медаље за боксере „Гласинца“

320
Фотографија уступљена "Инфо центру"

Протеклог викенда боксери БК „Гласинац“ наступили су на међународном турниру у Сарајеву и донијели нова одличја. Најбољи боксер овог клуба Лука Вељовић је у изузетно јакој конкурренцији такмичара из 14 земаља освојио је сребрну медаљу, док је његов брат Александар Вељовић понио бронзано одличје.
Према ријечима тренера овог клуба Предрага Бартуле, боксери су без паузе радили цијело љето јер их ове јесени очекује велики број активности.

  • Два наша члана су на кампу који у Требињу организује Министарство спорта и омладине РС, а од суботе ће наша четири такмичара узети учешће на кампу који у Бањалуци организује БК „Славија“. Најважнија активност која нас очекује у наредном периоду је организација кола Лиге РС које ће бити одржано у Рогатици. Ова спортска манифестација биће реализована уз подршку начелника општине Рогатица, који је препознао значај догађаја и прихватио да финансијски помогне његову организацију, дајући тако велику подршку за 8 дјечака из ове општине који у нашем клубу активно тренирају и такмиче се, казао је Бартула.

Са новим медаљама, преданим тренинзима и предстојећим домаћинством кола Лиге РС, клуб улази у јесен пун амбиција и мотивације.