Пионирке Одбојкашког клуба „Гласинац“ са Сокоца освојиле су прво мјесто на турниру одржаном 3. маја у Рудом, на којем је учествовало осам екипа из БиХ и Србије.

Поред „Гласинца“, на турниру су наступиле екипе из Прибоја, Пријепоља и Нове Вароши, као и екипе са Пала, из Вишеграда и двије екипе из Рудог.
– Соколачке одбојкашице током читавог турнира приказале су одличну игру, велику борбеност и тимски дух, што им је донијело заслужено прво мјесто – казала је тренер Одбојкашког клуба „Гласинац“ Сњежана Вишњић.

За најбољу играчицу турнира проглашена је одбојкашица „Гласинца“ Милица Орашанин.





































