Пред боксерима „Гласинца“ завршница Премијер лиге БиХ

364

Пред боксерима соколачког „Гласинца“ овог викенда је завршно такмичење Премијер лиге Босне и Херцеговине у Бањалуци, најавио је тренер овог клуба Предраг Бартула.

  • Наступиће три наша млада боксера Александар Вељовић, Јовица Тошић и Вук Ћајић. Они су успјели да се пласирају у саму завршницу такмичења у узрасту сениори, млади и јуниори. За наредни викенд, 28. и 29. јуна планирано је да наших пет боксера наступи на такмичењу Лига Републике Српске која ће се одржати у Добоју – додао је он.

Бартула је захвалио руководству општине Соколац које је имало слуха за Боксерски клуб „Гласинац“ да опстане, а боксери ће већ знати узвратити добрим резултатима.