У суботу четвртог јуна одиграће се друга баражна утакмица између Рукоментног клуба „Гласинац“ и Омладинског РК „Челинац“ са почетком у 19 часова.
Утакмица ће се одиграти у Спортској дворани у Сокоцу.
Подржимо наше рукометаше за улазак у Прву лигу Републике Српске.
































