У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 12 беба, пет дјевојчица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.
У Бањалуци је рођено шест беба, а у Зворнику и Добоју по три.
Три дјевојчице и три дјечака рођени су у Бањалуци, у Добоју двије дјевојчице и један дјечак, а у Зворнику три дјечака.
Порода није било у породилиштима у Источном Сарајеву, Фочи, Бијељини, Требињу, Приједору, Невесињу и Градишци.

































