Атлетску репрезентацију Босне и Херцеговине на Европском тимском првенству из атлетике у дисциплини скок увис представљаће дугогодишња репрезентативка, наша суграђанка и чланица Атлетског клуба „Гласинац“ Сара Лучић.

Из соколачког „Гласинца“ очекују да ће Лучићева остварити добар резултат и пласман, као и на свим досадашњим такмичењима.
- Поносни смо на Сару, њене резултате и допринос соколачкој атлетици – поручили су из Атлетског клуба „Гласинац“.
Европско тимско првенство у атлетици одржаће се у Марибору у Словенији 24. и 25. јуна.





































