Секретар и волонтери Црвеног крста Соколац вратили су се сa мора

284

Секретар Општинске организације Црвеног крста „Соколац“ Драженко Вукојичић и волонтери ове организације су неколико дана били на мору на Црногорском приморју.

  • Иза њих су дани одмора, дружења и незаборавних тренутака. Волонтери хвала на свему што радите током године, а сада с новом енергијом настављамо заједно помагати онима којима је помоћ најпотребнија – наведено је у Општинској организацији Црвеног крста „Соколац“.