Возач „шкоде фабије“ чији су иницијали Б.Б. са Сокоца тешко је повријеђен у саобраћајној незгоди на магистралном путу Соколац – Хан Пијесак, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.
У удесу, који се догодио јуче око 16.40 часова, учествовао је и аутомобил „шкода фабија“ којим је управљало лице иницијала М.М. са Сокоца, а против кога ће бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу угрожавање јавног саобраћај.
О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.
Полиција на Палама је приликом контроле аутомобила „голф четири“ пронашла спид и марихуану код сувозача Д.Ш. из те општине, док је код возача М.К. тестирањем утврђено присуство психоактивних супстанци у крви.
Лица су ухапшена, а у току је документовање кривичног дјела неовлаштена производња и промет дрога. О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.


































