Представници Савјета ученика Средњошколског центра „Василије Острошки“ у Сокоцу обрадовали су малишане из одјељења дјеце са посебним потребама Основне школе „Соколац“ пригодним пакетићима.
Предсједник Савјета ученика, Катарина Тошић, истакла је да су средњошколци учествовали у акцији „Један слаткиш – једно дијете“, те да су од прикупљених средстава припремили богате пакетиће како би дјеци уљепшали празничне дане.
- Ово је лијеп и хуман гест наших ученика, јер смо жељели да покажемо да заједништво и солидарност могу донијети радост онима којима је најпотребнија, нагласила је Тошићева.

Ученици Средњошколског центра „Василије Острошки“ поручили су да ће и убудуће наставити да организују сличне акције, јер је помагање другима најбољи начин да се покаже хуманост и топлина младих људи.





































