У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 20 беба, осам дјевојчица и 12 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.
У Добоју је рођено седам беба, у Бањалуци четири, у Бијељини и Приједору по двије, а у Невесињу, Градишци, Зворнику, Требињу и Фочи по једна беба.
Три дјевојчице и четири дјечака рођени су у Добоју, у Бањалуци двије дјевојчице и два дјечака, у Бијељини по једна дјевојчица и дјечак, у Приједору два дјечака, у Невесињу и Зворнику по једна дјевојчица, а у Градишци, Требињу и Фочи по један дјечак.
У породилишту у Источном Сарајеву није било порода.

































