Студенти четврте године Филозофског факултета Универзитета у Источном Сарајеву, у пратњи проф. др Ирене Станић, били су у посјети ЈЗУ Специјалној болници за психијатрију Соколац.
Приликом посјете студенти су упознати са начином рада и организацијом установе, те активностима које се спроведе са пацијентима.
Овакав вид посјете од велике важности је за академски развој студената и њихово будуће професионално усавршавање.
































