Предсједавајући Савјета министара Босне и Херцеговине Зоран Тегелтија и министар спољне трговине и економских односа Сташа Кошарац посјетили су данас општински одбор СНСД-а и том приликом разговарали са предсједником овог одбора и директором Шумског газдинства „Романија“ Соколац Страхињом Башевићем.

Састанаку су још присуствовали одборници у локалном парламенту, као и директори одређених установа и предузећа општине Соколац.
Разговарало се о актуелној политичкој ситуацији у нашој локалној заједници, али и Републици Српској. На састанку је закључено да општински одбор СНСД-а има апсолутну подршку у свим својим планираним активностима од Предсједавајућег Савјета министара Зорана Тегелтије и министра Сташе Кошарца.




































