Кошаркашки савез Републике Српске организује од данас „Кошаркашки камп 2022“ у оквиру пројекта „Љетна школа спорта Републике Српске“, који проводи Министарство породице, омладине и спорта.
Кошаркашки камп се одржава Бањи „Дворови“ код Бијељине и на њему учествује по 15 кошаркаша и кошаркашица рођених 2008. године.
Свечано отварање кампа планирано је за 20. јун у 16.30 часова, у сали Основне школе у Дворовима, саопштено је из Кошаркашког савеза.
„Кошаркашки камп“ траје до 24. јуна.
































