Удружење „Романија сајклинг“ у суботу 19. априла организује МТБ вожњу за прикупљање новчаних средстава за лијечење наше суграђанке Весне Субашић.
- Поштовани суграђани, ово је апел за помоћ за који немамо право бити лијени. Покренимо се у суботу уочи нашег великог празника – Васкрса. Стазе ће бити спремне за свакога. Возачи из нашег клуба ће бити пратња и безбједност на свакој. Из Удружења „Помози.ба“ су објавили да су прикупили средства за лијечење у Турској у износу од 27.925 евра што је изузетна вијест, међутим, ми ћемо наставити са акцијом да би бар мало олакшали Весни и породици предстојећу борбу. Видимо се бициклисти на хуманој вожњи у суботу, 19. априла – наведено је у саопштењу.
Почетак трке је предвиђен у 10.00 часова од Спортске дворане. Котизација у сврху акције износи 15 конвертибилних марака.
На стартној локацији биће постављена и кутија за све који желе да помогну, а не возе бицикл.







































