Начелник општине Соколац Страхиња Башевић честитао је Васкрс свештенству православне цркве, грађанима Сокоца, града Источно Сарајево, Републике Српске и пријатељима, са жељом да празник над празницима прославе у миру, радости и здрављу.
Празнични дани су прилика да покажемо снажну опредијељеност према истинским вриједностима мира, праведности и хуманости.
Уз традиционални хришћански поздрав „Христос Васкрсе – Ваистину Васкрсе“ окупљени са породицом, поштујте једни друге и радујмо се највећем хришћанском празнику.

































