Вишковић: Романијапутеви градиће трећу траку преко Романије

869
Вршилац дужности директора Аутопутева Републике Српске Радован Вишковић рекао је да је завршен жалбени поступак у вези са изградњом треће траке преко Романије и да су Романијапутеви добили уговор за градњу.

Вишковић је рекао да је јуче о том пројекту разговарао са директором предузећа Путеви Републике Српске Мирославом Јанковићем, те да је добио информацију да је завршен жалбени поступак.

– Добио сам информацију да ће можда и данас, у току дана, бити потписан уговор са Романијапутевима за градњу треће траке преко Романије, према Хан Дервенти – каже Вишковић.

Он је додао да је скоро годину дана потрошено због жалбеног периода и уложених жалби.

– Таква је законска процедура. Такав је Закон о јавним набавкама. Процедура се мора испоштовати – поручио је Вишковић за Срну.