Врхунска партија Шалића за брејк Босне у Новом Саду

171

Кошаркаши Босне коју са клупе води Александар Дамјановић, направили су брејк у првој полуфиналној утакмици АБА 2 лиге савладавши Војводину у Новом Саду послије неизвјесне завршнице и два продужетка 92:91.

Феноменалну партију пружио је Ђоко Шалић који је постигао 35 поена, додавши на то 8 скокова и 2 асистенције. Центар Босне шутирао је 5/5 за три поена.

Реванш се игра наредног викенда у Скендерији, а у другом полуфиналном пару Илирија је савладала Златибор 90:82.